Przy tworzeniu tatuażu oprócz dbałości o estetykę i efekt wykonania sprawą nadrzędną jest higiena. Przywiązujemy do tego największą uwagę, stosujemy tylko jednorazowe, sprawdzone i atestowane produkty i materiały jak również dbamy o sterylność wykonania co daje 100 procentową pewność i satysfakcję. Posiadamy bogatą bazę wzorów i flashy lecz staramy się wykorzystać je jako źródło inspiracji do stworzenia indywidualnego tatuażu.


NIE CHCEMY KOPIOWAĆ LECZ INTERPRETOWAĆ!


Wykonujemy tatuaże czarno-białe i kolorowe. Tworzymy wzory indywidualne na życzenie klienta, portrety i tatuaże ze zdjęć(np. rośliny, zwierzęta)oraz zakrywamy stare tatuaże i te wykonane przez "FACHOWCÓW". Mamy także w przygotowaniu set naszych flashy, który wkrótce będzie u nas dostępny.


Z połączenia fascynacji tatuażem i zawodu wyuczonego(lakiernik)powstał lakiernik artystyczny(lub jak kto woli aerografista). Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym wraz z kabiną lakierniczą. Prócz dbałości o artystyczną stronę wykonania nie mniej istotna jest strona techniczna. Stosujemy tylko najlepsze materiały renomowanych firm. Przy kompleksowych projektach wykorzystujemy także lakiery efektowe (marblizer, kameleon, brokaty, kandy) światowego lidera w tej branży, amerykańskiej firmy HOUSE OF KOLOR co dodatkowo podnosi jakość i unikatowość naszych prac. Dla niewtajemniczonych znanej z takich serii telewizyjnych jak "pimp my ride", "monster garage" czy "overhaulin (poturbowani)".