Jesteśmy pierwszym w Kotlinie Kłodzkiej profesjonalnym studiem tatuażu, kolczykowania i aerografu. Przez lata doświadczeń zdobyliśmy zaufanie klientów w kraju i za granicą. Zdobyte doświadczenie pragniemy przekazać na rodzimy grunt. Jest to nasz rodzinny interes. Ania zajmuje się u nas Piercingiem i sprawami organizacyjnymi. Paweł - Tatuaż i Aerograf.


Nasze studio spełnia wszystkie wymogi sanitarne. Jesteśmy także podstałym nadzorem Sanepidu. W naszym przypadku higiena i sterylność to nie zaleta a standard. Posiadamy na miejscu bogaty wybór biżuterii Piercingowej. A to czego nie mamy sprowadzamy w kilka dni. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami biżuterii i stale poszerzamy naszą ofertę. Posiadamy kilkutysięczną bazę wzorów tatuaży oraz innych zdjęć, obrazów i rysunków, gdyż inspiracji dla wykonanego tatuażu nie należy ograniczać tylko do tej dziedziny.


Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient opuszczający nasze studio posiadał indywidualny, niepowtarzalny tatuaż, lecz również na życzenie klienta korzystamy z klasycznych wzorów tatuażu.


Ze względu na charakter naszej pracy musimy dość często wyjeżdżać (konwencje tatuażu, gościnne występy, zloty itp.) Podczas naszych wyjazdów współpracujemy z najlepszymi tatuatorami, zaczerpujemy świeżych inspiracji i nabieramy jeszcze większego doświadczenia. Ma to bezpośredni wpływ na jakość wykonywanych przez nas prac a co za tym idzie Waszego zadowolenia i satysfakcji. W związku z tym nasze studio będzie okresowo zmieniało godziny otwarcia, bądź przez okres kilku dni może być zamknięte. Będziemy o tym informować z wyprzedzeniem na naszej stronie w „aktualnościach” Bez względu na to jesteśmy dla Was zawsze dostępni pod naszym numerem telefonu +48 507187787 i udzielamy wszelkich informacji. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość przecież raz zrobiony tatuaż zostaje na całe życie!